Vyhledat

KREATIVNÍ TÝM
COLOR ZOOM ‘19

“SILNÉ KONTRASTY PODPOŘENÉ
OSTRÝMI KONTURAMI.”

   

Mio Sota

GLOBAL WINNER
PARTNER CATEGORY 2017,
USA

Mio je ztělesněním pozitivní energie. Pochází z Japonska, v současné době žije v Chicagu, kde je špičkovou stylistkou a edukátorkou v ikonickém salonu TRIO. Vždy ji potkáte s úsměvem na tváři, jak sdílí svůj tvůrčí přístup, který dýchá ze všech jejích výtvorů. Když není v salonu, věnuje se kreslení nebo jízdě na motocyklu.

“ZNOVUOBJEVENÍ KLASIKY
A POBAVENÍ SE!”

 

  Sascha Haseloff

GLOBAL INTERNATIONAL ARTIST,
NĚMECKO

Sascha věří, že kreativita by neměla mít žádné hranice. Narodil se v Berlíně, nyní je kreativním ředitelem v icono akademii a od roku 2002 působí u společnosti Goldwell. Jeho vášní je vzdělávání a jeho největším cílem je dosáhnout krásných stylů, které může sdílet se stylisty po celém světě. 

“CELÉ JE TO O MIXOVÁNÍ.
VŠECHNO JE REMIX.”

 

Maksim Sotnikov

GLOBAL WINNER
NEW TALENT CATEGORY 2017,
RUSKO

Maksim je letošním objevem v kategorii New Talent. Své kadeřnické dovednosti získal v akademii ESTEL ve svém rodném městě Petrohradu. V roce 2014 nastoupil do image studia, kde vznikla jeho touha účastnit se kadeřnických soutěží. V loňském roce jich bylo nejméně sedm a vyvrcholily jeho vítězstvím v soutěži Color Zoom Challenge v kategorii New Talent.  

“ODVÁŽNÉ BARVY
OVLIVNĚNÉ POP ARTEM.”

 

Agnes Westerman

GOLDWELL INTERNATIONAL ARTIST,
NIZOZEMÍ

Agnes žije v Nizozemí. Tato mnohonásobně oceněná Goldwell Global Master posunuje talent na novou úroveň tím, že pečuje o sebemenší detaily. Věří, že skvělé výtvory jsou o dokonalé harmonii střihu, barvy a tvaru. Díky svým zkušenostem v soutěži Color Zoom Challenge má vždy odborné rady pro vítěze. 

“IT’S A MASH-UP OF PAST,
PRESENT AND FUTURE.”

 

Dylan Tung

GLOBAL WINNER
CREATIVE CATEGORY 2017,
SINGAPORE

Dylan objevil svou vášeň při zametání vlasů v salonu své tety už když mu bylo pět. Je ambiciózní a velmi kreativní. Nikdy se nepřestal zajímat o novinky ve vlasovém designu. Spolu se svým společníkem v roce 2010 založili v Singapuru salon Evolve, kde vytvářejí úžasné looky s jejich jedinečným rukopisem.

KREATIVNÍ JÍZDA OD SOUTĚŽE
K NOVÉ KOLEKCI

 • ZÁŘÍ 2017

  Vytváření budoucího vlasového trendu.

  Naši výpravu Color Zoom jsme odstartovali nahlédnutím do aktuálního světového dění a jeho promítnutím do světa módy. Naši trendspotteři hodnotí chování spotřebitele z celého světa. Sledují také trendy ovlivněné výstavami a exponáty dnešních uznávaných a inspirativních umělců. Všechny nasbírané poznatky o nadcházejících trendech byly použity k vytvoření nové kolekce Color Zoom.

 • ŘÍJEN 2017

  Vznik nového Color Zoom Creative Team.

  Jeto tady! Global Zoom Challenge je v plném proudu. Všichni národní vítězové Color Zoom soutěží a předvádí to nejlepší v kategoriích Creative, New Talent a Partner. Po třech vzrušujících hodinách plných stříhání, barvení a stylingu jsou vyhlášeni vítězové: Dylan Tung, Maksim Sotnikov a Mio Sota. Toto je začátek jedinečné životní příležitosti spolupracovat s Goldwell International Artists Agnes Westerman a Sascha Haseloff při vytváření nové kolekce Goldwell Hair Fashion Collection 2019.

 • LEDEN 2018

  Počátek nové Color Zoom Collection.

  Nově vytvořený Color Zoom Creative Team – tři vítězové spolu s dvěma International Artists se poprvé setkávají na týdenním kreativním workshopu. Pomocí módních předpovědí usilují a společně přemýšlejí, jak celý trend pojmout. Zaměřují se na konkrétní barvy vlasů, střih a styling. Své kreativní nápady pak prakticky zkouší na modelkách. Výsledkem je zajímavá kolekce tvořená odvážnými barvami, ostrými konturami a znovuobjevenou klasikou s punkovými prvky a stylovými výstřelky.

  Rozhodli se to rozjet s novou Color Zoom kolekcí:
  R∃MIX.

 • LEDEN | ÚNOR 2018

  Hledání ideálních tváří k nové kolekci REMIX.

  Další výzvou pro tým Color Zoom Artists bylo nalézt vhodné tváře k představení kolekce REMIX. Náš tým projel celý svět, aby vybral šest modelek, které přivedou k životu klíčové looky kolekce REMIX: odvážné barvy, ostré kontury a silné kontrasty.

 • ÚNOR 2018

  REMIXUJ svoji realitu.

  Modelky jsou vybrány a Color Zoom Creative Team se potkává v Berlíně ve fotostudiu. Je to jedinečná příležitost pro znovuvytvoření kolekce. S podporou kreativních expertů i mezinárodních fotografů, módních návrhářů a vizážistů připravují modelky na představené kolekce REMIX.

 • BŘEZEN-ZÁŘÍ 2018

  Zrození nové kolekce REMIX.

  Fotografie jsou úžasné. Dlouhé hodiny strávené ve fotostudiu se vyplatily. Teď přichází na řadu výběr nejpovedenějších snímků, které budou sdílený po celém světě. Je také nejvyšší čas vytvořit online a offline materiály, kampaně pro sociální médeia i tisk a propagovat tak novou kolekci REMIX a celý Color Zoom Creative Team v tom nejlepším světle.

 • ŘÍJEN 2018

  Začátek REMIX.

  Ten správný čas konečně nastal. Náš Creative Team je připraven sdílet výsledky své uplynulé roční cesty a představit kolekci REMIXna velkolepém Goldwell Global Zoom Eventu v Torontu. Rok 2019 bude roekm trendu REMIX – osvoboď se. Opusť realitu a bav se. Odvaž se. Utkej se. Povstaň. 

  JE ČAS REMIXOVAT SVOU REALITU.

NEPROMEŠKEJ SVOJI PŘÍLEŽITOST!

Na co ještě čekáš? Vyplň přihlášku a staň se součástí neuvěřitelného příběhu. 

JIŽ BRZY