Vyhledat

ZÁŘÍ 2017

Vytváření budoucího vlasového trendu.

Naši výpravu Color Zoom jsme odstartovali nahlédnutím do aktuálního světového dění a jeho promítnutím do světa módy. Naši trendspotteři hodnotí chování spotřebitele z celého světa. Sledují také trendy ovlivněné výstavami a exponáty dnešních uznávaných a inspirativních umělců. Všechny nasbírané poznatky o nadcházejících trendech byly použity k vytvoření nové kolekce Color Zoom.

ŘÍJEN 2017

Vznik nového Color Zoom Creative Team.

Jeto tady! Global Zoom Challenge je v plném proudu. Všichni národní vítězové Color Zoom soutěží a předvádí to nejlepší v kategoriích Creative, New Talent a Partner. Po třech vzrušujících hodinách plných stříhání, barvení a stylingu jsou vyhlášeni vítězové: Dylan Tung, Maksim Sotnikov a Mio Sota. Toto je začátek jedinečné životní příležitosti spolupracovat s Goldwell International Artists Agnes Westerman a Sascha Haseloff při vytváření nové kolekce Goldwell Hair Fashion Collection 2019.

LEDEN 2018

Počátek nové Color Zoom Collection.

Nově vytvořený Color Zoom Creative Team – tři vítězové spolu s dvěma International Artists se poprvé setkávají na týdenním kreativním workshopu. Pomocí módních předpovědí usilují a společně přemýšlejí, jak celý trend pojmout. Zaměřují se na konkrétní barvy vlasů, střih a styling. Své kreativní nápady pak prakticky zkouší na modelkách. Výsledkem je zajímavá kolekce tvořená odvážnými barvami, ostrými konturami a znovuobjevenou klasikou s punkovými prvky a stylovými výstřelky.

Rozhodli se to rozjet s novou Color Zoom kolekcí:
R∃MIX.

LEDEN | ÚNOR 2018

Hledání ideálních tváří k nové kolekci REMIX.

Další výzvou pro tým Color Zoom Artists bylo nalézt vhodné tváře k představení kolekce REMIX. Náš tým projel celý svět, aby vybral šest modelek, které přivedou k životu klíčové looky kolekce REMIX: odvážné barvy, ostré kontury a silné kontrasty.

ÚNOR 2018

REMIXUJ svoji realitu.

Modelky jsou vybrány a Color Zoom Creative Team se potkává v Berlíně ve fotostudiu. Je to jedinečná příležitost pro znovuvytvoření kolekce. S podporou kreativních expertů i mezinárodních fotografů, módních návrhářů a vizážistů připravují modelky na představené kolekce REMIX.

BŘEZEN-ZÁŘÍ 2018

Zrození nové kolekce REMIX.

Fotografie jsou úžasné. Dlouhé hodiny strávené ve fotostudiu se vyplatily. Teď přichází na řadu výběr nejpovedenějších snímků, které budou sdílený po celém světě. Je také nejvyšší čas vytvořit online a offline materiály, kampaně pro sociální médeia i tisk a propagovat tak novou kolekci REMIX a celý Color Zoom Creative Team v tom nejlepším světle.

ŘÍJEN 2018

Začátek REMIX.

Ten správný čas konečně nastal. Náš Creative Team je připraven sdílet výsledky své uplynulé roční cesty a představit kolekci REMIXna velkolepém Goldwell Global Zoom Eventu v Torontu. Rok 2019 bude roekm trendu REMIX – osvoboď se. Opusť realitu a bav se. Odvaž se. Utkej se. Povstaň. 

JE ČAS REMIXOVAT SVOU REALITU.