Vyhledat

REMIX

KREATIVNÍ KONCEPT

Barva, střih, styling a textura.

OSVOBOĎ SE.
Opusť realitu a bav se.
Mixuj pop s punkem. Rozjeď to.

ODVAŽ SE. UTKEJ SE. POVSTAŇ.
Vlasy jsou formou vyjádření tvého já.
Pojď do toho. Odvážné barvy, ostré kontury a silné kontrasty.

VYTVOŘ BUDOUCNOST TAKOVOU, JAK JI VIDÍŠ TY. JE ČAS REMIXOVAT SVOU REALITU.

JDI DO ODVÁŽNÝCH BAREV

POJĎ SE UTKAT!

Nový trend přináší energické a svěží barvy.
Výrazná a živá zářivost má motivující a povzbuzující efekt. 
Silné základní barvy jsou doplněny expresivními barvami pro dodání svěžesti a jsou uspořádány vedle sebe pro anarchický střet barev.

V barevných kompozicích se opakují základní barvy Energy Yellow, Illusion Blue a Atomic Red, které vytvářejí úžasné barevné efekty.DOPORUČENÉ MÍCHÁNÍ

BARVY OPTICAL POP

HRAJME!

Objevte efekt Optical Pop.
Zářivé barvy s vlivem Pop artu.

Je to spleť minulosti, současnosti a budoucnosti. Tým použil barevné prvky z různých dekád a smíchal je. Barevné bloky, tlumení barev, světlejší konečky, vymývání a gradace barvy. Výsledkem je vzrušující, energický vzhled.

Efekt "králičího kožichu" znásobuje optický výstřelek v podobě světlejších kořínků v tónech Offbeat White s barvami popu. 

VYZKOUŠEJTE COLOR TEASER

REMIXOVANÉ STŘIHY

ZNOVUOBJEVME!

Všechny střihy jsou znovu objevenou klasikou. Známé tvary byly přepracovány a remixovány.

Tvary jsou odvážné a grafické, ukončené ostrou konturou. Color Zoom Creative Team vytvořil nové siluety použitím odpojovacích prvků na čtvercových a kulatých tvarech. 

OBJEVTE CUT TEASER

MINIMALISTICKÝ STYLING

ZAČNĚME!

Styling je celý o grafickém minimalismu, ostrých konturách a velmi minimalistickém dojmu. 

Odvážné a lesklé střihy jsou navrženy s jemným měnícím se leskem tak, aby byly nositelné přes den i večer. Nabízejí pohlcující efekty měnící se barvy na povrchu vlasu. Třpytivý a sofistikovaný lesk přináší do vlasů na dotek příjemný vzhled.  

ZAČNI REMIXOVAT!

Zjisti, jak dosáhnout barev, střihů a stylingu z Color Zoom kolekce 2019. 

EVA

VÝRAZNÉ BARVY S VYSOKÝM LESKEM

 • BARVA

  LIQUID SHINE

  Evino hluboké, obohacené blues je okořeněno světlejšími tóny, které vytvářejí osvěžující kontrasty. Meteor Blue je mysteriózní a zádumčivá, Illusion Blue je hravá, zatímco Sky Azure vysílá letní vibrace a je nesmírně povznášející. Nápadná Chambray Blue zdůrazňuje odvahu a živost tohoto trendu. Offbeat White with s měkkými modrým odstínem u kořínků vytváří vysoký kontrast a krásně předvádí punkové ozdoby na temeni.

 • ZAČNĚME

  EXISTUJÍCÍ ODSTÍN:
  NEBARVENÉ VLASY: 6N
  ZESVĚTLENÉ VLASY: 10N

  ZESVĚTLENÍ ODROSTŮ NA ODSTÍN 10:
  SilkLift Strong

  SILVERIZING:
  Colorance: 20ml Lotion + 10ml 10BS (doba působení 10min)

 • POP COLORS

  METEOR BLUE
  Colorance:
  40 ml Lotion + 10 ml Pastel Indigo + 5 ml 10P + 5 ml 8SB + @Pure Pigments 3 ml Pearl Blue
  ILLUSION BLUE
  Elumen:
  20 ml Bl@all + 10 ml Tq@all + 10 ml SV@10
  CHAMBRAY BLUE
  Elumen:
  20 ml SV@10 + 2 ml Bl@all + 1 ml Tq@all
  SKY AZURE
  Elumen:
  10 ml Clear + 15 ml Tq@all + 5 ml Pk@all
  OFFBEAT WHITE BLUE
  Colorance:
  40 ml Lotion+20 ml 10BS+@PurePigments 2 drops Pearl Blue
 • STŘIH

  REMIXED HALO

  Inspirace k vytvoření Evina looku přichází ze střihu halo ze 60. let a je doplněna punkovými prvky, které jsou typické prio 70. léta. Pro tento look je charakteristická konvexní linka, která začíná ofinou a směrem k týlu se jemně prodlužuje v kombinaci s konvexní oblou gradací dosaženou pomocí Blunt Cutting. Pro dodání moderního vzhledu se pomocí Twisted Scissor Cutting na temeni vytvořili ozdobné prvky. Pro finalizaci použijte Point Cutting.

 • STYLING A TEXTURA

  THE SLEEK BOWL

  Evin odvážný styl je odrazem 70. let. Aplikujte StyleSign
  Soft Volumizer. Vlasy vyfoukejte směrem dovnitř k obličeji pomocí středně velkého kulatého kartáče. Vlasy u kořínků a v délkách vyžehlete. 
  Aplikujte StyleSign Twist Around a použijte kulmu se středně velkým průměrem pro natočení konečků po celém obvodu do požadovaného tvaru k obličeji. Pro zvýraznění stylingu použijte krepovací žehličku pro dodání objemu do partií, kde je potřeba. Nakrepované vlasy nechte nerozčesané a směrem kolmo k hlavě. Použijte StyleSign Dry Boost a upravte vlasy do požadovaného směru. Zdůrazněte ozdobné prvky na temeni pomocí produktu StyleSign Dust Up.

GWEN

ZÁŘIVÉ BARVY VYTVÁŘEJÍ EFEKT OPTICAL POP

 • BARVA

  REDEFINED CAMOUFLAGE

  Surové a čisté barvy v Gwenině barevném postoji jsou inspirovány armádou.  Ivy Green doplněná Avocado a zábleskem Energy Yellow vytváří silný příběh, který navozuje pocit nového městského maskování. Světlejší kořínky v barvě  Punchy Lime pozvednou tuto barevnou harmonii na další úroveň a vytvoří živý, motivující efekt.

 • ZAČNĚME

  EXISTUJÍCÍ ODSTÍN
  NEBARVENÉ VLASY: 4N
  NEBARVENÉ VLASY: 4N

  ZESVĚTLENÍ NA ODSTÍN 9:
  SilkLift Strong

  SILVERIZING:
  Colorance: 20 ml Lotion + 5 ml 10P + 5 ml 10BA (doba působení 10 min)

 • POP COLORS

  AVOCADO
  Elumen:
  10 ml Lotion BG@6 + 10 ml Gn@all + 5 ml YY@all
  PUNCHY LIME
  Elumen:
  30 ml YY@all + 1 ml Gn@all
  IVY GREEN
  Elumen:
  10 ml BG@7 + 5 ml Tq@all + 5 ml Gn@all
  ENERGY YELLOW
  Colorance:
  40 ml Lotion + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow
 • STŘIH

  PLAYFUL BOB

  Gwenin znovuobjevený střih je ovlivněn ikonickým bobem typickým pro 60. léta. Charakteristická je pro tento střih kompaktní kontura ofiny a boční partie v kombinaci se skrytým podstřihem v zadní partii, jenž je vytvořený pomocí  Blunt Cutting. Ofina je ostříhaná na tupo v horizontálních partiích pro zachování kompaktní základní délky. Boční partie jsou od zadní části a ofiny odděleny bez jakékoliv postupné gradace. Oddělená horní část je stříhaná technikou Deep Point Cutting. Stylový detail na temeni dodává klasickému bobu nový nádech silného, ale hravého postoje. Tento účes je dokonalým podkladem pro vyniknutí barevného efektu.

 • STYLING A TEXTURA

  THE BOX BOB REDUX

  Gwenin styling je klasický a čistý, aby ve vlasech vynikla celá škála úžasných citrusově zelených a žlutých barev. Aplikujte StyleSign Smooth Control a za použití malého plochého kartáče vlasy vyfoukejte sekci po sekci. Dále pokračujte s žehličkou a zatočte konce směrem k obličeji pro vytvoření kulatého tvaru. Na závěr použijte StyleSign Naturally Full. Pro okořenění stylingu použijte mini krepovací žehličku na kořínky a do délek pro dodání velkého objemu. Vlasy na temeni hlavy ponechte rovné. Použijte StyleSign Unlimitor pro podpoření objemu na partiích zvýrazněných krepovací žehličkou a zdůrazněte ozdobné prvky na temeni. 

KLAUDIA

ŽIVÉ TÓNY A PUNKOVÉ OZDOBY OKOŘENÍ REALITU

 • BARVA

  PRIMARY DUEL

  Klaudiin účes je nečekaným návratem k jednoduchosti barev. Primární a sekundární barvy představují sílu a spolehlivost. Barevné bloky složené z Ivy GreenIllusion Blue začínají ve spodní části, kde jsou živé barvy harmonicky umístěny vedle sebe. Barva Energy Yellow dodává zářivost a kontrastuje s podkladovým tónem Offbeat White. Toto spojení vytváří pop punkový efekt.

 • ZAČNĚME

  EXISTUJÍCÍ ODSTÍN
   NEBARVENÉ VLASY: 6N
  ZESVĚTLENÉ VLASY: 10N

  ZESVĚTLENÍ ODROSTŮ NA ODSTÍN 10:
  SilkLift Strong

  SILVERIZING:
  Colorance: 20 ml Lotion + 10 ml 10V (doba působení 10 min)

 • POP COLORS

  ILLUSION BLUE
  Elumen:
  20 ml Bl@all + 10 Tq@all + 10 ml SV@10
  IVY GREEN
  Elumen:
  10 ml BG@7 + 5 ml Tq@all + 5 ml Gn@all
  ENERGY YELLOW
  Colorance:
  40 ml Lotion + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow OFFBEAT WHITE
  OFFBEAT WHITE
  Colorance:
  40 ml Lotion + 20 ml 10BS
 • STŘIH

  URBAN STATEMENT

  Klaudiin silný geometrický střih je perfektním zrcadlem 80. let a je ovlivněn ikonickým střihem Firefly ze 70. let. Kombinace silných geometrických linií, ostrých kontur a punkového prvku na temeni jsou charakteristické pro tento účes. Blunt Cutting se používá pro vytvoření tvaru a ostrých kontur. Vlasy zkraťte, začněte na levé straně a střih prodlužujte směrem dozadu. Dosáhnete tak silné asymetrie po celém obvodu, jež začíná na levé straně a prodlužuje se směrem doprava. Oddělte šíji od boční parie. Pracujte s rovnoměrnou gradací, abyste vytvořili kombinaci kulatých a čtvercových tvarů. Použijte techniku Twisted Scissors Cutting pro vytvoření punkové ozdoby na temeni. Personifikujte střih pomocí Deep Point Cutting a nechte tak vyniknout barvu. 

 • STYLING A TEXTURA

  THE POP ART FIREFLY

  Barvy 80. let, výrazné kontury a asymetická ofina představují klíčové elementy Klaudiina účesu. Použijte StyleSign Flat Marvel a vyfoukejte vlasy dohladka pomocí kartáče na provzdušnění vlasů. Konečky upravte pomocí žehličky. Punkový prvek na temeni nakonce zvýrazněte pomocí StyleSign Dust Up.
  Pro zdůraznění asymetrického střihu použijte mini krepovací žehličku ke kořínkům na jedné straně kolem ucha a na druhé straně v zadní části i za uchem. Styling dokončete produkty StyleSign Magic Finish a StyleSign Dust Up a pohrajte si s úpravou punkového prvku na temeni hlavy.

NATIELE

SPLEŤ MINULOSTI, SOUČASNOSTI A BUDOUCNOSTI

 • BARVA

  BRIGHT & BOLD

  Intenzivní kontrast ukazuje dualitu mezi Psychedelic Pink a
  Mystic Violet. Bloky intenzivních a zářivých barev vytváří výrazný elektrizující styl v Natielině svěží barevné kombinaci. Stupňování tónů zvýrazňuje střih a účes se v této kombinaci stává nečekaně sofistikovaný. Tyto energizujíví barvy působí velmi sofistikovaným dojmem.

 • ZAČNĚME

  EXISTUJÍCÍ ODSTÍN
  NEBARVENÉ VLASY: 4N
  NEBARVENÉ VLASY: 4N

  ZESVĚTELNÍ NA ODSTÍN 9-10:
  SilkLift Strong

  SILVERIZING:
  Colorance: 20 ml Lotion + 10 ml 10P (doba působení 10 min)

 • POP COLORS

  PSYCHEDELIC PINK
  Elumen:
  30 ml Pk@all + 15 ml SV@10 + 3 ml RV@all
  MYSTIC VIOLET
  Topchic:
  25 ml Lotion 6% (20 vol.) + 10 ml 10V + 10 ml 8SB + 5 ml 5VV MAX + @Pure Pigments 1 ml Pure Violet
 • STŘIH

  FLATTOP REINVENTED

  Natielin styl je interpretací krátkého účesu z 80. let, známého jako Flaptop. Nová vlna 80. let se setkává s raným hip hopem. Klíčovým prvkem tohoto účesu je silný hranatý tvar v kombinaci s asymetrickým tvarem na vrcholu hlavy. Nejdřív určete délku po stranách a ostříhejte do hranatého tvaru. Poté propojte vrchní a týlní část s bočními partiemi do asymetrického tvaru. Nůžkami si připravte délku. Při práci s nůžkami využijte hřeben a vytvořte specifický asymetrický tvar na vrcholku hlavy. Po vysušení vlasů dotvořte tvar pomocí strojku nebo znovu použijte techniku nůžek přes hřeben.

 • STYLING A TEXTURA

  THE ASYMMETRIC FLATTOP

  Natielin styling je inspirován novou vlnou 80. let, jež se mísí s raným hip hopem, z kterého právě vychází geometrický tvar účesu. Vlasy rozdělte do jednotlivých partií dle potřeby a pročešte pomocí afro hřebenu. Naneste StyleSign Big Finish, vytvarujte do požadovaného tvaru a vysušte do sucha. Pro vytvoření ostřejší verze tohoto vzhledu využijte nastříhanou lepenku. Vyčešte vlasy afro hřebenem, vytvarujte a udržte tvar díky nastříhané lepence. Aplikujte StyleSign Sprayer a vysušte vlasy, čímž zafixujete požadovaný tvar.

MAJA

ODVÁŽNÉ BARVY, OSTRÉ LINIE

 • BARVA

  ZESTY PUNCH

  Hra barev Energy Yellow a Punchy Lime je zaměřena na naše emoce. Odstíny Punchy Lime mají šťávu a zdůrazňují sílu barev Majina účesu. Energické limetkové tóny dodávají svěžest odstínu Offbeat White s jemným nádechem žluté ta vytváří vzrušující radostnou náladu. Probarevní délek s odstíny
  Punchy Lime a Avocado vyzdvihuje kompaktní tvar střihu a v kombinaci se zesvětlenými kořínky na temeni dotváří stylový dojem z celého účesu.

 • ZAČNĚME

  EXISTUJÍCÍ ODSTÍN
  NEBARVENÉ VLASY: 7N
  ZESVĚTLENÉ VLASY: 10N

  ZESVĚTELNÍ ODROSTŮ NA ODSTÍN 10:
  SilkLift Gentle

  SILVERIZING:
  Colorance: 20 ml Lotion + 10 ml ICY (doba působení 5 min)

 • POP COLORS

  ENERGY YELLOW
  Colorance:
  40 ml Lotion + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow
  AVOCADO
  Elumen:
  10 ml BG@6 + 10 ml Gn@all + 5 ml YY@all
  PUNCHY LIME
  Elumen:
  30 ml YY@ll + 1 ml Gn@all
  OFFBEAT WHITE YELLOW
  Colorance:
  40 ml Lotion + 20 ml 10BS + @Pure Pigments 4 drops Pure Yellow
 • BARVA

  PUNK, QUIRKY BOB

  Majin střih přichází s novou verzí klasického tvaru. V kombinaci se zábavným nápadným prvkem na temeni hlavy vytváří novodobou variaci dlouhého bobu. Trojúhelníkový tvar bobu dodává účesu moderní nádech. Charakteristickými prvky tohoto účesu jsou kompaktní ofina a boční strany, které jsou vytvořeny stříhací technikou Blunt Cutting. TDalšími důležitými prvky tohot střihu jsou vrstvené sekce v zadní části a ofině společně s nesouvislými bočními partiemi. Probarvení technikou Dip-Dye podtrhuje kompaknost celého účesu. Za pomoci techniky Point Cutting podtrhněte barvu a střih.

 • STYLING A TEXTURA

  THE SLEEK CITRUS BOB

  Majin styling představuje mix popu s punkem. Aplikujte StyleSign Glamour Whip na vlhké vlasy. Jednoltivé sekce vyfoukejte přes kulatý kartáč a tvarujte do klasického kulatého tvaru. Požadovaný vzhled dokončete pomocí žehličky na vlasy. Ke zdůraznění punkové ozdůbky použijte StyleSign Dust Up. Pro vytvoření nečechrané verze konečného looku vlasy od kořínků a ve středních délkách nakrepujte. Nezačínejte přímo v konturách, krepujte od středu na bocích a pokračujte a ž k týlu. Některé nakrepované části nechte vynikat a dokončete styling pomocí StyleSign Dry Boost.

LEKSI

BAREVNÝ MIŠMAŠ PRO SILNÝ LOOK

 • BARVA

  CONTEMPORARY CLASHING

  Leksina barva působí energicky a vypadá téměř uměle. Výrazné, živé a jasné barvy nabudí všechny naše smysly. Překrývající se bloky barev Atomic Red a Psychedelic Pink odrážejí světlo a vytváří úchvatné efekty barevné hry. Jemný kontrast bílé vnáší do barevného příběhu nečekaný zvrat. Barvy jsou skutečně energické a polarizující. Barevný efekt podtrhuje ostré kontury a vytváří silný a vzpurný dojem z celého účesu. 

 • ZAČNĚME

  EXISTUJÍCÍ ODSTÍN
  NEBARVENÉ VLASY: 6N
  ZESVĚTLENÉ VLASY: 10N

     ZESVĚTLENÍ ODROSTŮ NA ODSTÍN 10:
  SilkLift Strong

  SILVERIZING:
  Colorance: 20 ml Lotion + 10 ml 10V (doba působení 10 min)

 • POP COLORS

  ATOMIC RED
  Topchic:
  30 ml Lotion 3% (10 vol.) + 20 ml 10P + 10 ml 7OO@GK + @Pure Pigments 6 ml Pure Red
  PSYCHEDELIC PINK
  Elumen:
  30 ml Pk@all + 15 ml SV@10 + 3 ml RV@all
  OFFBEAT WHITE MAGENTA
  Colorance:
  40 ml Lotion + 20 ml 10BS + @Pure Pigments 2 drops Pure Red
 • STŘIH

  MODERN SHAG

  Leksin střih sa navrací do 70. let a je novodobým zpodobněním střihu Shag a enegickými a silnými prvky ovlivněnými 80. léty. Nesouvislé a neporušené okraje v zadní části mají kompaktní a výrazný tvar. V ofině je dosaženo čtvercového stupňování díky pozvednutí vlasů nahoru. Kontury kolem obličeje jsou zakřivené a propojené do bočních bartií. Délky po stranách, vzadu a krátké vrstvení v oblasti temene jsou výsledkem tupého střihu. Pomocí techniky Slice Cutting dokončete střih a z vrcholku hlavy ke stranám a dozadu vytvořte nepatrné spojení. Pro dodání textury a punkoého nádechu vytvořte na vrcholku hlavy ozdobu pomocí techniky Twisted Scissor Cutting.

 • STYLING A TEXTURA

  THE MINIMALIST SHAG

  Leksin look se veze na vlně 70. let. Na vlasy naneste StyleSign
  Smooth Control
  a vyfoukejte je dolů přes hranatý kartáč. Pro dokonalý vzhled vlasy vyžehlete. Do oblasti temene naneste StyleSign Dust Up
  a na závěr styling dokončete s StyleSign Diamond Gloss.
  Pro editorial look stlačte objem od temene až k uším tak, že na vlasy položíte kulatý kartáč a zafixujete teplým vzduchem za pomocí fénu. Použijte síťku, abyste kořínky správně přimáčkli, nastříkejte lakem na vlasy a vyfoukejte do sucha. Lehce natupírujte konce směrem k středním délkám a zdůrazněte žehličkou. Nechte vlasy vychladnout a vyčešte drsný objem. Pracujte s produktem StyleSign Dry Boost.