Vyhledat

BARVA

LIQUID SHINE

Evino hluboké, obohacené blues je okořeněno světlejšími tóny, které vytvářejí osvěžující kontrasty. Meteor Blue je mysteriózní a zádumčivá, Illusion Blue je hravá, zatímco Sky Azure vysílá letní vibrace a je nesmírně povznášející. Nápadná Chambray Blue zdůrazňuje odvahu a živost tohoto trendu. Offbeat White with s měkkými modrým odstínem u kořínků vytváří vysoký kontrast a krásně předvádí punkové ozdoby na temeni.

ZAČNĚME

EXISTUJÍCÍ ODSTÍN:
NEBARVENÉ VLASY: 6N
ZESVĚTLENÉ VLASY: 10N

ZESVĚTLENÍ ODROSTŮ NA ODSTÍN 10:
SilkLift Strong

SILVERIZING:
Colorance: 20ml Lotion + 10ml 10BS (doba působení 10min)

POP COLORS

METEOR BLUE
Colorance:
40 ml Lotion + 10 ml Pastel Indigo + 5 ml 10P + 5 ml 8SB + @Pure Pigments 3 ml Pearl Blue
ILLUSION BLUE
Elumen:
20 ml Bl@all + 10 ml Tq@all + 10 ml SV@10
CHAMBRAY BLUE
Elumen:
20 ml SV@10 + 2 ml Bl@all + 1 ml Tq@all
SKY AZURE
Elumen:
10 ml Clear + 15 ml Tq@all + 5 ml Pk@all
OFFBEAT WHITE BLUE
Colorance:
40 ml Lotion+20 ml 10BS+@PurePigments 2 drops Pearl Blue

STŘIH

REMIXED HALO

Inspirace k vytvoření Evina looku přichází ze střihu halo ze 60. let a je doplněna punkovými prvky, které jsou typické prio 70. léta. Pro tento look je charakteristická konvexní linka, která začíná ofinou a směrem k týlu se jemně prodlužuje v kombinaci s konvexní oblou gradací dosaženou pomocí Blunt Cutting. Pro dodání moderního vzhledu se pomocí Twisted Scissor Cutting na temeni vytvořili ozdobné prvky. Pro finalizaci použijte Point Cutting.

STYLING A TEXTURA

THE SLEEK BOWL

Evin odvážný styl je odrazem 70. let. Aplikujte StyleSign
Soft Volumizer. Vlasy vyfoukejte směrem dovnitř k obličeji pomocí středně velkého kulatého kartáče. Vlasy u kořínků a v délkách vyžehlete. 
Aplikujte StyleSign Twist Around a použijte kulmu se středně velkým průměrem pro natočení konečků po celém obvodu do požadovaného tvaru k obličeji. Pro zvýraznění stylingu použijte krepovací žehličku pro dodání objemu do partií, kde je potřeba. Nakrepované vlasy nechte nerozčesané a směrem kolmo k hlavě. Použijte StyleSign Dry Boost a upravte vlasy do požadovaného směru. Zdůrazněte ozdobné prvky na temeni pomocí produktu StyleSign Dust Up.