Vyhledat

BARVA

REDEFINED CAMOUFLAGE

Surové a čisté barvy v Gwenině barevném postoji jsou inspirovány armádou.  Ivy Green doplněná Avocado a zábleskem Energy Yellow vytváří silný příběh, který navozuje pocit nového městského maskování. Světlejší kořínky v barvě  Punchy Lime pozvednou tuto barevnou harmonii na další úroveň a vytvoří živý, motivující efekt.

ZAČNĚME

EXISTUJÍCÍ ODSTÍN
NEBARVENÉ VLASY: 4N
NEBARVENÉ VLASY: 4N

ZESVĚTLENÍ NA ODSTÍN 9:
SilkLift Strong

SILVERIZING:
Colorance: 20 ml Lotion + 5 ml 10P + 5 ml 10BA (doba působení 10 min)

POP COLORS

AVOCADO
Elumen:
10 ml Lotion BG@6 + 10 ml Gn@all + 5 ml YY@all
PUNCHY LIME
Elumen:
30 ml YY@all + 1 ml Gn@all
IVY GREEN
Elumen:
10 ml BG@7 + 5 ml Tq@all + 5 ml Gn@all
ENERGY YELLOW
Colorance:
40 ml Lotion + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow

STŘIH

PLAYFUL BOB

Gwenin znovuobjevený střih je ovlivněn ikonickým bobem typickým pro 60. léta. Charakteristická je pro tento střih kompaktní kontura ofiny a boční partie v kombinaci se skrytým podstřihem v zadní partii, jenž je vytvořený pomocí  Blunt Cutting. Ofina je ostříhaná na tupo v horizontálních partiích pro zachování kompaktní základní délky. Boční partie jsou od zadní části a ofiny odděleny bez jakékoliv postupné gradace. Oddělená horní část je stříhaná technikou Deep Point Cutting. Stylový detail na temeni dodává klasickému bobu nový nádech silného, ale hravého postoje. Tento účes je dokonalým podkladem pro vyniknutí barevného efektu.

STYLING A TEXTURA

THE BOX BOB REDUX

Gwenin styling je klasický a čistý, aby ve vlasech vynikla celá škála úžasných citrusově zelených a žlutých barev. Aplikujte StyleSign Smooth Control a za použití malého plochého kartáče vlasy vyfoukejte sekci po sekci. Dále pokračujte s žehličkou a zatočte konce směrem k obličeji pro vytvoření kulatého tvaru. Na závěr použijte StyleSign Naturally Full. Pro okořenění stylingu použijte mini krepovací žehličku na kořínky a do délek pro dodání velkého objemu. Vlasy na temeni hlavy ponechte rovné. Použijte StyleSign Unlimitor pro podpoření objemu na partiích zvýrazněných krepovací žehličkou a zdůrazněte ozdobné prvky na temeni.