Vyhledat

BARVA

PRIMARY DUEL

Klaudiin účes je nečekaným návratem k jednoduchosti barev. Primární a sekundární barvy představují sílu a spolehlivost. Barevné bloky složené z Ivy GreenIllusion Blue začínají ve spodní části, kde jsou živé barvy harmonicky umístěny vedle sebe. Barva Energy Yellow dodává zářivost a kontrastuje s podkladovým tónem Offbeat White. Toto spojení vytváří pop punkový efekt.

ZAČNĚME

EXISTUJÍCÍ ODSTÍN
 NEBARVENÉ VLASY: 6N
ZESVĚTLENÉ VLASY: 10N

ZESVĚTLENÍ ODROSTŮ NA ODSTÍN 10:
SilkLift Strong

SILVERIZING:
Colorance: 20 ml Lotion + 10 ml 10V (doba působení 10 min)

POP COLORS

ILLUSION BLUE
Elumen:
20 ml Bl@all + 10 Tq@all + 10 ml SV@10
IVY GREEN
Elumen:
10 ml BG@7 + 5 ml Tq@all + 5 ml Gn@all
ENERGY YELLOW
Colorance:
40 ml Lotion + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow OFFBEAT WHITE
OFFBEAT WHITE
Colorance:
40 ml Lotion + 20 ml 10BS

STŘIH

URBAN STATEMENT

Klaudiin silný geometrický střih je perfektním zrcadlem 80. let a je ovlivněn ikonickým střihem Firefly ze 70. let. Kombinace silných geometrických linií, ostrých kontur a punkového prvku na temeni jsou charakteristické pro tento účes. Blunt Cutting se používá pro vytvoření tvaru a ostrých kontur. Vlasy zkraťte, začněte na levé straně a střih prodlužujte směrem dozadu. Dosáhnete tak silné asymetrie po celém obvodu, jež začíná na levé straně a prodlužuje se směrem doprava. Oddělte šíji od boční parie. Pracujte s rovnoměrnou gradací, abyste vytvořili kombinaci kulatých a čtvercových tvarů. Použijte techniku Twisted Scissors Cutting pro vytvoření punkové ozdoby na temeni. Personifikujte střih pomocí Deep Point Cutting a nechte tak vyniknout barvu. 

STYLING A TEXTURA

THE POP ART FIREFLY

Barvy 80. let, výrazné kontury a asymetická ofina představují klíčové elementy Klaudiina účesu. Použijte StyleSign Flat Marvel a vyfoukejte vlasy dohladka pomocí kartáče na provzdušnění vlasů. Konečky upravte pomocí žehličky. Punkový prvek na temeni nakonce zvýrazněte pomocí StyleSign Dust Up.
Pro zdůraznění asymetrického střihu použijte mini krepovací žehličku ke kořínkům na jedné straně kolem ucha a na druhé straně v zadní části i za uchem. Styling dokončete produkty StyleSign Magic Finish a StyleSign Dust Up a pohrajte si s úpravou punkového prvku na temeni hlavy.