Vyhledat

BARVA

CONTEMPORARY CLASHING

Leksina barva působí energicky a vypadá téměř uměle. Výrazné, živé a jasné barvy nabudí všechny naše smysly. Překrývající se bloky barev Atomic Red a Psychedelic Pink odrážejí světlo a vytváří úchvatné efekty barevné hry. Jemný kontrast bílé vnáší do barevného příběhu nečekaný zvrat. Barvy jsou skutečně energické a polarizující. Barevný efekt podtrhuje ostré kontury a vytváří silný a vzpurný dojem z celého účesu. 

ZAČNĚME

EXISTUJÍCÍ ODSTÍN
NEBARVENÉ VLASY: 6N
ZESVĚTLENÉ VLASY: 10N

   ZESVĚTLENÍ ODROSTŮ NA ODSTÍN 10:
SilkLift Strong

SILVERIZING:
Colorance: 20 ml Lotion + 10 ml 10V (doba působení 10 min)

POP COLORS

ATOMIC RED
Topchic:
30 ml Lotion 3% (10 vol.) + 20 ml 10P + 10 ml 7OO@GK + @Pure Pigments 6 ml Pure Red
PSYCHEDELIC PINK
Elumen:
30 ml Pk@all + 15 ml SV@10 + 3 ml RV@all
OFFBEAT WHITE MAGENTA
Colorance:
40 ml Lotion + 20 ml 10BS + @Pure Pigments 2 drops Pure Red

STŘIH

MODERN SHAG

Leksin střih sa navrací do 70. let a je novodobým zpodobněním střihu Shag a enegickými a silnými prvky ovlivněnými 80. léty. Nesouvislé a neporušené okraje v zadní části mají kompaktní a výrazný tvar. V ofině je dosaženo čtvercového stupňování díky pozvednutí vlasů nahoru. Kontury kolem obličeje jsou zakřivené a propojené do bočních bartií. Délky po stranách, vzadu a krátké vrstvení v oblasti temene jsou výsledkem tupého střihu. Pomocí techniky Slice Cutting dokončete střih a z vrcholku hlavy ke stranám a dozadu vytvořte nepatrné spojení. Pro dodání textury a punkoého nádechu vytvořte na vrcholku hlavy ozdobu pomocí techniky Twisted Scissor Cutting.

STYLING A TEXTURA

THE MINIMALIST SHAG

Leksin look se veze na vlně 70. let. Na vlasy naneste StyleSign
Smooth Control
a vyfoukejte je dolů přes hranatý kartáč. Pro dokonalý vzhled vlasy vyžehlete. Do oblasti temene naneste StyleSign Dust Up
a na závěr styling dokončete s StyleSign Diamond Gloss.
Pro editorial look stlačte objem od temene až k uším tak, že na vlasy položíte kulatý kartáč a zafixujete teplým vzduchem za pomocí fénu. Použijte síťku, abyste kořínky správně přimáčkli, nastříkejte lakem na vlasy a vyfoukejte do sucha. Lehce natupírujte konce směrem k středním délkám a zdůrazněte žehličkou. Nechte vlasy vychladnout a vyčešte drsný objem. Pracujte s produktem StyleSign Dry Boost.