Vyhledat

BARVA

ZESTY PUNCH

Hra barev Energy Yellow a Punchy Lime je zaměřena na naše emoce. Odstíny Punchy Lime mají šťávu a zdůrazňují sílu barev Majina účesu. Energické limetkové tóny dodávají svěžest odstínu Offbeat White s jemným nádechem žluté ta vytváří vzrušující radostnou náladu. Probarevní délek s odstíny
Punchy Lime a Avocado vyzdvihuje kompaktní tvar střihu a v kombinaci se zesvětlenými kořínky na temeni dotváří stylový dojem z celého účesu.

ZAČNĚME

EXISTUJÍCÍ ODSTÍN
NEBARVENÉ VLASY: 7N
ZESVĚTLENÉ VLASY: 10N

ZESVĚTELNÍ ODROSTŮ NA ODSTÍN 10:
SilkLift Gentle

SILVERIZING:
Colorance: 20 ml Lotion + 10 ml ICY (doba působení 5 min)

POP COLORS

ENERGY YELLOW
Colorance:
40 ml Lotion + 20 ml 10G + @Pure Pigments 6 ml Pure Yellow
AVOCADO
Elumen:
10 ml BG@6 + 10 ml Gn@all + 5 ml YY@all
PUNCHY LIME
Elumen:
30 ml YY@ll + 1 ml Gn@all
OFFBEAT WHITE YELLOW
Colorance:
40 ml Lotion + 20 ml 10BS + @Pure Pigments 4 drops Pure Yellow

BARVA

PUNK, QUIRKY BOB

Majin střih přichází s novou verzí klasického tvaru. V kombinaci se zábavným nápadným prvkem na temeni hlavy vytváří novodobou variaci dlouhého bobu. Trojúhelníkový tvar bobu dodává účesu moderní nádech. Charakteristickými prvky tohoto účesu jsou kompaktní ofina a boční strany, které jsou vytvořeny stříhací technikou Blunt Cutting. TDalšími důležitými prvky tohot střihu jsou vrstvené sekce v zadní části a ofině společně s nesouvislými bočními partiemi. Probarvení technikou Dip-Dye podtrhuje kompaknost celého účesu. Za pomoci techniky Point Cutting podtrhněte barvu a střih.

STYLING A TEXTURA

THE SLEEK CITRUS BOB

Majin styling představuje mix popu s punkem. Aplikujte StyleSign Glamour Whip na vlhké vlasy. Jednoltivé sekce vyfoukejte přes kulatý kartáč a tvarujte do klasického kulatého tvaru. Požadovaný vzhled dokončete pomocí žehličky na vlasy. Ke zdůraznění punkové ozdůbky použijte StyleSign Dust Up. Pro vytvoření nečechrané verze konečného looku vlasy od kořínků a ve středních délkách nakrepujte. Nezačínejte přímo v konturách, krepujte od středu na bocích a pokračujte a ž k týlu. Některé nakrepované části nechte vynikat a dokončete styling pomocí StyleSign Dry Boost.