Vyhledat

BARVA

BRIGHT & BOLD

Intenzivní kontrast ukazuje dualitu mezi Psychedelic Pink a
Mystic Violet. Bloky intenzivních a zářivých barev vytváří výrazný elektrizující styl v Natielině svěží barevné kombinaci. Stupňování tónů zvýrazňuje střih a účes se v této kombinaci stává nečekaně sofistikovaný. Tyto energizujíví barvy působí velmi sofistikovaným dojmem.

ZAČNĚME

EXISTUJÍCÍ ODSTÍN
NEBARVENÉ VLASY: 4N
NEBARVENÉ VLASY: 4N

ZESVĚTELNÍ NA ODSTÍN 9-10:
SilkLift Strong

SILVERIZING:
Colorance: 20 ml Lotion + 10 ml 10P (doba působení 10 min)

POP COLORS

PSYCHEDELIC PINK
Elumen:
30 ml Pk@all + 15 ml SV@10 + 3 ml RV@all
MYSTIC VIOLET
Topchic:
25 ml Lotion 6% (20 vol.) + 10 ml 10V + 10 ml 8SB + 5 ml 5VV MAX + @Pure Pigments 1 ml Pure Violet

STŘIH

FLATTOP REINVENTED

Natielin styl je interpretací krátkého účesu z 80. let, známého jako Flaptop. Nová vlna 80. let se setkává s raným hip hopem. Klíčovým prvkem tohoto účesu je silný hranatý tvar v kombinaci s asymetrickým tvarem na vrcholu hlavy. Nejdřív určete délku po stranách a ostříhejte do hranatého tvaru. Poté propojte vrchní a týlní část s bočními partiemi do asymetrického tvaru. Nůžkami si připravte délku. Při práci s nůžkami využijte hřeben a vytvořte specifický asymetrický tvar na vrcholku hlavy. Po vysušení vlasů dotvořte tvar pomocí strojku nebo znovu použijte techniku nůžek přes hřeben.

STYLING A TEXTURA

THE ASYMMETRIC FLATTOP

Natielin styling je inspirován novou vlnou 80. let, jež se mísí s raným hip hopem, z kterého právě vychází geometrický tvar účesu. Vlasy rozdělte do jednotlivých partií dle potřeby a pročešte pomocí afro hřebenu. Naneste StyleSign Big Finish, vytvarujte do požadovaného tvaru a vysušte do sucha. Pro vytvoření ostřejší verze tohoto vzhledu využijte nastříhanou lepenku. Vyčešte vlasy afro hřebenem, vytvarujte a udržte tvar díky nastříhané lepence. Aplikujte StyleSign Sprayer a vysušte vlasy, čímž zafixujete požadovaný tvar.