Vyhledat

Produkty

Skvělý styl je ve vašich rukách. Použije následující produkty a vytvořte úžasný styling.

Ultra Volume

Soft Volumizer

Sprej na fénování podporující objem


Dodává jemným až normálním vlasům přirozený a dlouhotrvající tvar.

Curly Twist

Twist Around

Sprej na tvarování vln

Sytlingový sprej 2 v 1 pro vytvoření a zpevnění vln. Aplikujte na suché vlasy.


Síla tužení

Creative Texture

Dry Boost

Suchý sprej pro vytvoření textury

Pro rozcuchaný vzhled, vytvoření pohybu a definici. Vnáší do vlasu lehkou texturu, zpevnění a obnovuje objem vlasů. Perfektní stylingový produkt pro použití druhý den po umytí vlasů nebo pro vytvoření objemného a vzdušného stylu. Nastříkejte na suché                                                     vlasy, prsty rozcuchejte.

Ultra Volume

Dust Up

Pudr zvýrazňující objem

Vnáší do vlasů lehkou strukturu, zpevnění a obnovuje objem vlasů. Pro vytvoření objemného a vzdušného stylu. Aplikujte do délek a přímo ke kořínkům. 

Elumen

Wash

Šampon

Speciálně vytvořené pro vlasy barvené barvami Elumen. Eliminuje vymývání barev Elumen z vlasů. Podporuje výjimečný lesk vlasů a umocňuje intenzitu barev Elumen.

Elumen

Treat

Intenzivní péče

Podporuje získaný efekt ve vlasech při použití barev Elumen a současně udržuje zářivý lesk. Optimalizuje vlasovou strukturu. Ideální pro porézní vlasy, které potřebují speciální péči. Zlepšuje kompatibilitu a zjemňuje vlasy.

Elumen

Care

Nezatěžující péče

Pečující sprej speciálně vytvořený pro potřeby vlasů barvených produkty Elumen. Jemná péče pro normální až lehce porézní vlasy. Zlepšuje kompatibilitu.