GLOBAL ZOOM ´17

Světová kadeřnická show

 • GLOBAL ZOOM 16

  1. - 3. října  2016

  Nezmeškejte to.

 • CO JE GLOBAL ZOOM

  GLOBAL ZOOM je nový název pro Color Zoom. I nadále uvidíte kolekci  Color Zoom a soutěž Color Zoom Challenge, můžete se však těšit na mnoho dalšího!

  GLOBAL ZOOM je unikátní umělecká událost, na které se sejdou představitelé značek GOLDWELL & KMS spolu s kadeřníci z celého světa, aby společně představili světovou premiéru aktuální kolekce COLOR ZOOM.

 • SOUTĚŽ


  Zažijte  inspirující atmosféru Color Zoom Challenge, soutěže, kde na vlastní oči uvidíte ty nejlepší kadeřníky z celého světa a jejich výtvory. Buďte při tom, když budou bojovat o vítězství! 

 • VYSTOUPENÍ KADEŘNÍKŮ

  Ty nejlepší kadeřnické týmy vám představí trendy z celého světa. Načerpejte inspiraci, jak stříhat, barvit a vytvářet účesy od opravdových vizionářů. Zúčastněte se jejich seminářů, naučte se ty správné triky a vraťte se domů plní inspirace a nových dovedností. 

 • GALA SHOW

  Zúčastněte se premiéry kolekce Color Zoom. Jedná se o vyjímečnou událost, inspirovanou v módních přehlídkách, kadeřnické haute coiture. Kolekce Color Zoom je  vytvořená těmi nejlepšími, vítězi Color Zoom a dalšími uznávanými kadeřnickými osobnostmi. Pokaždé posune hranici kreativity o kus dál!

 • PÁRTY

  Ať se jedná o večerní gala, či párty na rozloučenou, večírky Color Zoomu NIKDY nezklamou!

PŘIDEJTE SE K NÁM

EVENT

GLOBAL ZOOM EVENT PROGRAM 

Buďte součástí velkolepého víkendu plného inspirace a kreativity! 

NEDĚLE, 8. ŘÍJEN

RANNÍ SEKCE @Fira Barcelona
9:00 - 10:00 Přivítání
10:30 – 13:30 Soutěž
14:00 - 16:00 Artist Sessions

VEČERNÍ SEKCE @CCIB

20:30 Gala Show & Afterparty

 

PONDĚLÍ, 9. ŘÍJEN

RANNÍ SEKCE @Fira Barcelona
11:00 - 15:00 Artist Sessions

VEČERNÍ SEKCE @Surprise Location
20:00 - 2:00 Goodbye Party
 

 

Časový harmonogram se může změnit. Chtěli bychom vás upozornit, že na večerní sekce programu není umožněn přístup malým dětem.

 

Facebook.com/goldwellcolorzoom

Instagram.com/goldwellcolorzoom