THE COLOR ZOOM ’17
CREATIVE TEAM

“V TÉTO KOLEKCI
SE POZNÁVÁM
COLLECTION.”

 

Corinne Brown

GLOBÁLNÍ VÍTĚZ
PARTNER CATEGORY 2015,
USA

Corinne je kadeřnice, která se se svou prací ztotožňuje na 200 %. Není žádným překvapením, že svou cestu od učňovské práce v Spokane, Washington zakončila vítězstvím v Color Zoom ’15 v Las Vegas. Na eventech Goldwell je inspirativní koučkou a školitelkou. Přestože se domnívá, že vítězství v Color Zoom Challenge ’15 byl vrchol její kariéry. My jsme si jistí, že se svým talentem Corinne dosáhne mnohem větších úspěchů. Corinne pracuje v Salon Circa v Seattlu, USA.

“KAŽDÝ KADEŘNÍK
MÁ SVOJI TEMNOU STRÁNKU.”

 

 

Rodica Hristu

Goldwell
COLOR ZOOM MASTER,
KANADA

Ti, kteří Rodicu znají, si mohou jen těžko představit její temnou stránku. Je vášnivě oddaná barvení a barvám jako takovým. Rodica je mezinárodně známá a uznávaná stylistka, a díky jejím vynikajícím odborným znalostem a zkušenostem byla i ona důležitým článkem při tvorbě nové kolekce. Povzbuzovala vítěze při tvorbě krásného Iridiscentního efektu. Rodica je již několik let Goldwell Global Artist a toto je její již druhá Color Zoom kolekce. Působí v Art Hair Color Studio And Spa v Torontu v Kanadě.

 

 

 

“NECHTE SE INSPIROVAT
BUĎTE KREATIVNÍ.
NEKOPÍRUJTE.”

 

Sascha Haselhoff

GOLDWELL
COLOR ZOOM MASTER,
NĚMECKO

Sascha je opravdovým expertem na střihy. Podporoval vítěze při tvorbě nové kolekce. Jejich nápady a hlavní myšlenky pomáhal přeměňovat do konkrétních střihů. Sascha byl ve své práci vždy poháněn svou vynalézavostí, za kterou vyhrál mnoho ocenění. Kvalita jeho práce z něj dělá neobyčejného Goldwell Global Artist, školitele a stylistu. Inovativní umění ve spojení s praktičností a osobitostí – to je Sascha. Žije a pracuje v Berlíně, kde vede Icono academy.

 

 

 

“POKAŽDÉ, KDYŽ KLIENT
SEDÍ V MÉM KŘESLE
DÁVÁM MU KUS SEBE.”

 

Harley LoBasso

GLOBÁLNÍ VÍTĚZ
CREATIVE CATEGORY 2015,
USA

Podle Harley je Color Zoom něco jako olympiáda pro kadeřníky. Po vítězství v Color Zoom Challenge ’15 se cítila jako hrdina. Vítězství pro ni bylo perfektním startovacím bodem pro vytváření kreativních stylingů se silným sebevědomým přístupem. Harley je umělkyní skrz na skrz: vášnivá, inspirativní, talentovaná a neobyčejná. Spolupráci s ostatními vítězi při tvorbě nové kolekce IN·FLUX si skutečně užila. Vytvořili prostředí, kde mohli dát průchod svojí kreativitě a své osobitosti. Harley je senior colorist v Hair By Scott & Co., Delray Beach na Floridě v USA.

 

 

“SVÉ KLIENTY MŮŽETE UDĚLAT ŠŤASTNÝMI
POUZE ZMĚNOU
JEJICH VLASŮ.”

 

Natalie Cara Jones

GLOBÁLNÍ VÍTĚZ
NEW TALENT CATEGORY 2015,
VELKÁ BRITÁNIE

Každý klient by měl rád Natálii za svou stylistku. Inspirace přichází z jejího srdce a duše. Miluje tu možnost kompletně proměnit klientův vzhled a výraz. Vyhledává techniky střihů a barvení, při kterých je potřeba přesnost a preciznost. Není potřeba říkat, že kreativní stránka kadeřnického řemesla je pro ni odhodláním a hnacím motorem. Natálie miluje spolupráci s dalšími stylisty, sdílení nápadů a názorů. Natálie pracuje v Cameo, Hereford ve Velké Británii.

 

 

 

Buď další mezinárodní tvůrce!

CHALLLENGE

THE BRIEFING KIT

Nyní jste na řadě vy!

Na co čekáte? Pořiďte si svůj Briefing Kit a budťe součástí velké výzvy.
Přečtěte si prosím naše podmínky.

JIŽ BRZY.