IN•FLUX

KONCEPT

Barva, střih, styling a textura.

Každý módní trend je charakterizován určitým designovým prvkem, který ho činí jedinečným. Kolekce Color Zoom je inspirována módními trendy a charakterizují ji speciální prvky jako je barva, střih a textura.Ty podporují jejich módní zázemí a zdůrazňují jedinečnost kolekce Color Zoom.

 Color Zoom Creative Team zakomponoval tyto módní prvky do Hair Fashion Collection.

  Tato kolekce je přehlídkou designových prvků tvořených iridiscentními barvami, sebevědomými střihy/tvary a expresivním stylem/texturou.

Nechte se okouzlit plynulostí. Objevte temnotu, rozzařte ji iridiscentními barvami a vytvořte IN·FLUX.

 

IN•FLUX look.


BARVA

IRIDISCENTNÍ EFEKT– TAJEMNÝ BAREVNÝ EFEKT


 

 

Interakce tmavého, mystiského barevného pozadí v kontrastu se silnými, magnetickými barvami vytváří iridiscentní efekt - barevné vyjádření vytvořené pro kolekci IN.FLUX.

Pro iridiscentní efekt je charakteristické stínování od kořínků a kombinování tmavých podkladů s dynamickými zářivými barvami na povrchu.

Tajemný barevný podklad je perfektní platformou, na které vyniknou zářivé iridiscentní barvy.

Paralelní stínování od kořínků dodává účesu hloubku. Tmavé podkladové odstíny zvýrazňují konturu účesu, zatímco zářivé barvy strukturu střihu.

Výsledkem kombinace tmavých tajemných podkladových odstínů a zářivých iridiscentních barev na povrchu je nenásilné propojování odstínů a plynulá souhra barev. Kombinace těchto dvou charakteristických prvků kolekce vytváří krásné plynulé přechody odstínů.

Iridiscetntní efekt je tvořen jemným propojováním barev a v závislosti na jejich vzájemné mísení vzniká multifokální efekt.

STŘIH

STŘIH S VÝRAZNOU KONTUROU

Kombinací různých tvarů a délek v jednom účesu vytvoříme dynamické plynulé přechody. Jedním z typických tvarů kolekce iIN.FLUX je trojúhelník. Trojúhelníky jsou viditelné ve všech ofinách, zdůrazněné různými délkami v konkávních konturách a rozdělené do stran. Kontura v oblasti šíje je naopak konvexní. Blunt Cutting v kombinaci s tmavými podkladovými tóny zdůrazňuje silnou konturu střihu. Souběžná práce s tvarem na temeni vytváří plynulou zaoblenou gradaci.

Techniky střihů, které byly využity k vytvoření této kolekce jsou: Back-Hand-Slice Cutting, (Deep) Point Cutting, (Deep) Slice Cutting a Step-Cutting.

STYLING A TEXTURA

PLYNULÝ STYLING A TEXTURA

 

 

 

 

 

 

 

Všechny účesy v kolekci jsou stylizované do hladka a bez výrazného objemu. Základním prvkem v celé kolekci je rozdělení vlasů na temeni hlavy do stran. V kolekci IN.FLUX jsou zachyceny různé variace stylingů. Od jemných vln po drsné textury zdůrazňující stínování, které od kořínků vytvářejí barevnou souhrou multitonální efekt.

Strukturované siluety vytváří kontrast s roztančenými jemnými pramínkami a zvýrazňují jednotlivé střihy kolekce. Perfektně vynikne iridiscentní efekt každého stylu.

Pro zvýraznění obličeje jsou účesy stylizované do obličeje nebo vyfoukané od obličeje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Collection Highlights

Iridiscentní efekt– tajemný barevný efekt vytvářející plynulé přechody

Interakce tmavého, mystického barevného pozadí v kontrastu se silnými, magnetickými barvami vytváří iridiscentní efekt - barevné vyjádření pro kolekci IN.FLUX.

Pro iridiscentní efekt je charakteristické stínování od kořínků a kombinování tmavých podkladů s dynamickými zářivými barvami na povrchu.

Tajemný barevný podklad je perfektní platformou, na které vyniknou zářivé iridiscentní barvy.

Paralelní stínování od kořínků dodává účesu hloubku. Tmavé podkladové odstíny zvýrazňují konturu účesu, zatímco zářivé barvy strukturu střihu.

 

 

 

 

 

IRIDISCENTNÍ MODRÁ, ZLATÁ A FIALOVÁ

PSYCHODELICKÝ VZHLED – JAKO ROPA NA VODNÍ HLADINĚ.

 • COLOR

  Iridiscentní efekt v Alininých vlasech je vytvořený kombinací tónů Electric Violet, Azure Blue a Pale Grey plynoucí na podkladovém odstínu Noir Blue. Odstín použitý na odrosty je základním elementem v této barvicí technice a vytváří konturu a hloubku. Pravidelné střídání odstínu Acid Gold vytváří konturu ofiny a vplývá do odstínu Azure Blue, čímž vytváří náladovou atmosféru. Kombinace všech iridicentních barev perfektně podtrhuje tvar střihu. Do účesu vnáší díky nenásilnému propojování barevné palety plynulost.

 • BARVA

  STÁVAJÍCÍ ODSTÍN:
  Nebarvené vlasy
  Odrosty: 5NA
  Délky a konce: 5NA

  ZESVĚTLENÍ PRO IRIDISCTENTNÍ BARVY NA ODSTÍN 9-10:
  SilkLift Strong: 35 ml Conditioning Cream Developer 9% (30 vol.)
  + 1 odměrka High Performance Lightener
  + 3 dávky of Intensive Conditioning Serum Concentrate

 • COLOR

  SILVERIZING:
  Colorance: 20ml Lotion + 10ml 10V (doba působení 10min)

  ROOT SHADING/DARK BACKGROUND:
  Noir Blue
  Topchic: 40ml Lotion 6% (20 vol.) + 25ml 8SB + 5ml 2A + 10ml A-Mix

 • COLOR

  IRIDESCENT COLORS:
  Electric Violet
  Elumen: 7ml Pk@all + 3ml Tq@all + 10ml SV@10
  Acid Gold
  Elumen: 25ml YY@all + 5ml AB@9
  Pale Grey
  Elumen: 1ml AN@5 + 5ml SV@10 + 20ml SB@10
  Azure Blue
  Elumen: 11ml Tq@all + 1ml NB@5 + 5ml Bl@all

 • CUT AND STYLING

  STRUKTUROVANÉ PARTIE S VRSTVENÍM

  Kombinace krátkého podstřihu a strukturované partie s vrstvením v horní části. Alinin střih je založený na konvexní týlní partii s čistou a silnou konturou. Pro vytvoření oblého trojúhelníkového tvaru zkraťte délku pomocí techniky Block Graduation. Souběžně vytvořte pohyb v horní partii. Požadovaný tvar ofiny vytvořte technikou Point Cutting. Pro redukci objemu využijte techniku Deep Slice Cutting a vytvořte texturovaný povrch, který dovoluje vlasům volný pohyb při každém kroku.

 • TEXTURE AND STYLE

  PLYNULÁ HEBKOST VE VLASECH

  Alinin účes perfektně rámuje její obličej a dává vyniknout iridiscentnímu efektu. Pro získání této plynulé hebkosti do vlasů aplikujte StyleSign Power Whip. Z levé strany vyfoukejte vlasy přes obličej a za použití malého plochého hřebenu vytvořte jemný pohyb. Následně tvar upravte žehličkou. Použijte StyleSign Magic Finish pro dodání intenzivního lesku a flexibilního zpevnění.

BÉŽOVÁ, ŠEDÁ, RŮŽOVÁ

 • COLOR

  Iridiscentní efekt ve vlasech Idy Marie zdůrazňuje geometrické prvky střihu. Zároveň podporuje silný kontrast dlouhých pramínků přepadajích přes zaoblený bob. Odstíny Acid Gold a Light Pink v interakci s Pale Grey vytváří barevnou kombinaci dodávající do vlasů iluzi pohybu, definují linie a slučují rozdílné tvary, čímž vytváří plynulost ve tvaru a barvě.

 • COLOR

  STÁVAJÍCÍ ODSTÍN: 
  Odrosty: 7NA
  Délky a konce: 9N/10N (dříve zesvětlené)

  ROOT SHADING:
  Topchic: 40ml Lotion 6% (20 vol.) + 30ml 8N@GB + 10ml 8N@BS

 • COLOR

  DARK BACKGROUND:
  Opal Beige
  Colorance: 60ml Lotion + 20ml 9BA + 10ml 7RB
  Pale Grey
  Elumen: 1ml AN@5 + 5ml SV@10 + 20ml SB@10
  Mauvy Pink
  Elumen: 3ml Pk@all + 8ml GB@9 +12ml NB@10
  Acid Gold
  Elumen: 25ml YY@all + 5ml AB@9

 • CUT AND STYLING

  VYTVÁŘENÍ ILUZE POHYBU

  Tento ostrý střih s přepadajícími vrstvami zajišťuje vlasům volný pohyb. Zaoblený bob je definovaný silnou, oblou konturou, která vytváří kontrast s přepadajícími dlouhými pramínky. Použijte Blunt Cutting techniku a vytvořte konvexní křivku s postupnou vnitřní konvexní gradací. Podtrhněte tvar střihu technikou Step Cutting, která redukuje délku a objem. Ve stejné chvíli vytvářejte nadýchanou strukturu na povrchu. Technikou (Deep) Slice Cutting proveďte finální úpravu tvaru konvexního zaobleného bobu a podtrhněte tak iridiscentní efekt.

 • TEXTURE AND STYLE

  OD STRUKTURY K POHYBU

  Pro tento účes jsou charakteristické strukturované vlasové pramínky v horní části a hladká kontura ve spodní části. K dosažení tohoto kontrastního vzhledu do vlasů aplikujte StyleSign Smooth Control. Za použití plochého kartáče vlasy vyfoukejte do požadovaného tvaru. Použijte středně velkou žehličku a vytvořte jemné texturované vlny v délkách a na koncích přepadajících pramínků. Vlny zafixujte a produktem StyleSign Texturizer jim dodejte matný lesk.

BLACK PLUM, PINK AND VIOLET MOVING FREELY

DYNAMICKÉ SPEKTRUM BAREV OD JEMNÝCH AŽ OI ZÁŘIVÉ.

 • COLOR

  Juliin podkladový odstín Black Plum s jemným fialovo-červeným podtónem umožňuje iridiscentním barvám plynulý pohyb na pramínkách s jemnou multidimenzionální gradací. Mauvy Pink v kombinaci s Acid Gold vytváří unikátní vizuální efekt vycházející z nehybnosti do bezchybné plynulosti. Acid Gold v interakci s Electric Violet rozpouští dynamické barevné spektrum z tmavých odstínů do světlých a ze zářivých do tlumených.

 • COLOR

  STÁVAJÍCÍ ODSTÍN:
  Nebarvené vlasy
  Odrosty: 6N
  Délky a konce: 7N (přirozeně zesvětlené)

  ZESVĚTLENÍ PRO IRIDISCENTNÍ BARVY NA ODSTÍN 9–10:

  SilkLift Control Ash: 35 ml Conditioning Cream Developer 6% (20 vol.)
  + 1 odměrka High Performance Lightener + 3 dávky Stabilizer

  ROOT SHADING:
  Black Plum
  Topchic: 30ml Lotion 3% (10 vol.) + 10ml 3VV MAX + 15ml 6VV MAX
  + 5ml P-Mix

 • COLOR

  DARK BACKGROUND:
  Black Plum
  Topchic: 30ml Lotion 9% (30 vol.) + 10ml 3VV MAX + 15ml 6VV MAX
  + 5ml P Mix

  IRIDESCENT COLORS:
  Mauvy Pink
  Elumen: 3ml Pk@all + 8ml GB@9 + 12ml NB@10
  Electric Violet
  Elumen: 7ml Pk@all + 3ml Tq@all + 10ml SV@10
  Acid Gold
  Elumen: 25ml YY@all + 5ml AB

 • CUT AND STYLING

  MIKRO OFINA V KONTRASTU S DLOUHÝMI PRAMENY

   

  Juliin účes je interpretací moderního mullet stylu. Klíčový element tohoto účesu je ofina s mikro trojúhelníky v kontrastu s dlouhými jemnými partiemi a konkávní týlní částí. Vnitřní vrstvení je použito k vytvoření konvexního tvaru. Postupné gradování v oblasti uší je dosaženo pomocí techniky Point Cutting a je propojeno s delší spánkovou částí díky technice Back Hand Slice Cutting. Personifikujte střih pomocí Deep Slice Cutting. V kombinaci s Deep Point Cutting vytvořte hladkou plynulou texturu až ke konečkům a strukturovaný povrch s nádechem surovosti.

 • TEXTURE AND STYLE

  DELŠÍ PRAMÍNKY VYTVÁŘEJÍ KONTURU

   

  Mikro ofina kombinovaná s dlouhými pramínky po stranách – dokonalý styl, který odhalí odvážný a sebejistý výraz. Do vlasů aplikujte StyleSign Flat Marvel. Vlasy vysušte do požadovaného tvaru za pomocí plochého kartáče bez vytváření objemu. Na delších pramínkách po stranách vytvořte texturu a za použití StyleSign Showcaser prsty dotvarujte ofinu. Delší pramínky nasměrujte směrem k obličeji.

Color Zoom Seminars

What’s in for you

Info has to be defined by countries

 

Lorem ipsum

Information has to be defined by countries:

Register Lorem
Start Ipsum
Finish approx. Dolores

NOTE: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Objevte Manual kolekci

COLLECTION MANUAL

Prohlédněte si hlavy Color Zoom v 3D!

AUGMENTED APP