Vyhledat

WE THINK STYLIST

Slyšíme vás. Chápeme, že partnerství je více než jen skvělé produkty.

Začněme spolu tedy nový rozhovor - rozhovor o vás - jehož cílem bude vytvořit opravdové partnerství. Konec konců, je to přeci podstata nové značky Goldwell - značka v proměně, vedená naším světovým týmem vášnivých kadeřníků. Nyní bude vše, více než dříve, věnováno vám a vašemu úspěchu.

WE THINK STYLIST

Podporujeme vaši vášeň pro krásné vlasy. Věříme, že pouze společně můžeme dospět nových výšin dosahováním kreativní výjimečnosti, jedinečné spokojenosti klientů a úspěchu salonu.VÍCE

CO SE ZMĚNILO

We think stylist.

Nově designovaná značka Goldwell se otvírá pro ještě silnější partnerský vztah s kadeřníky. Děláme více, než že vám pouze rozumíme. Myslíme jako vy.

VÍCE

GLOBAL MASTERS

“Chceme partnera, který je jedním z nás.” 

Chápeme, že partnerství je více, než jen skvělé produkty. Začněme spolu tedy nový rozhovor - rozhovor o vás - jehož cílem bude vytvořit opravdové partnerství.

VÍCE

NA ČEM ZÁLEŽÍ VÁM?

Jsme zvědaví.

Společně můžeme váš salon posunout na další úroveň kreativní výjimečnosti, spokojenosti klientů a obchodního úspěchu. S firmou Goldwell, jako vaším partnerem, jste ve společnosti spojenců, protože my myslíme jako kadeřníci. Spojte se s námi a pojďte hovořit o tom, na čem záleží vám. Podělte se s námi na naší Facebook stránce.

VÍCE

JEDNÁ SE O VÍCE, NEŽ JEN PRODUKTY

Exkluzivní produkty pro všechny potřeby kadeřníků.

Celé portfolio jedinečných výsledků. Inovační nástroje pro výjimečnou zručnost. Technické výhody, které podtrhnou vaši práci. Servisní koncepty, které uspokojí vaše klienty.

VÍCE

HISTORIE

Partner kadeřníků po více, než 50 let.

Následoval svoji vizi a vybudoval společnost, která se exkluzivně zaměřuje na kadeřníky jako obchodní partnery - Erich Dotter vyvinul první produkt Goldwell: Goldwell Ideal.

VÍCE