Vyhledat

CO JE GLOBAL ZOOM

GLOBAL ZOOM je nový název pro Color Zoom. I nadále uvidíte kolekci  Color Zoom a soutěž Color Zoom Challenge, můžete se však těšit na mnoho dalšího!

GLOBAL ZOOM je unikátní umělecká událost, na které se sejdou představitelé značek GOLDWELL & KMS spolu s kadeřníci z celého světa, aby společně představili světovou premiéru aktuální kolekce COLOR ZOOM.

SOUTĚŽ


Zažijte  inspirující atmosféru Color Zoom Challenge, soutěže, kde na vlastní oči uvidíte ty nejlepší kadeřníky z celého světa a jejich výtvory. Buďte při tom, když budou bojovat o vítězství! 

VYSTOUPENÍ KADEŘNÍKŮ

Ty nejlepší kadeřnické týmy vám představí trendy z celého světa. Načerpejte inspiraci, jak stříhat, barvit a vytvářet účesy od opravdových vizionářů. Zúčastněte se jejich seminářů, naučte se ty správné triky a vraťte se domů plní inspirace a nových dovedností. 

GALA SHOW

Zúčastněte se premiéry kolekce Color Zoom. Jedná se o vyjímečnou událost, inspirovanou v módních přehlídkách, kadeřnické haute coiture. Kolekce Color Zoom je  vytvořená těmi nejlepšími, vítězi Color Zoom a dalšími uznávanými kadeřnickými osobnostmi. Pokaždé posune hranici kreativity o kus dál!

PÁRTY

Ať se jedná o večerní gala, či párty na rozloučenou, večírky Color Zoomu NIKDY nezklamou!