Vyhledat

INSPIRATION TEAM

Prvotřídní vzdělávání začíná u prvotřídních školitelů a aktérů.

GLOBAL MASTERS

 • SHANE HENNING

  Goldwell Global Master, Austrálie

  Jako kreativní ředitel a částečný majitel salonu Noddys on King v Sydney, sdílí Shane svoji vášeň blízkou spoluprací s bezpočtem módích časopisů, kterým předává své tipy a rady ohledně trendů a nejnovější vlasové módy. Je ozbrojen lety zkušeností nabitých během spolupráce s módními ikonami i lidmi ze zábavního průmyslu.

   

  VÍCE

 • PETER WU

  Goldwell Global Master, Taiwan

  Peter Wu díky svým schopnostem v oblasti barvení dovedl k úspěchu tým salonu HEADLIINE v Taipei na Taiwanu. Posledních 20 let věnoval zušlechťování svého řemesla, do kterého neustále přenáší nejnovější barvicí techniky a směry.

   

  VÍCE

 • RODICA HRISTU

  Goldwell Global Master, Kanada

  Členka Global Master Team, Rodica Hristu, začala stříháním své maminky ve svém rodném Rumunsku, když jí bylo 9 let. Když jí bylo 10, měla již v okolí domova svoji zavedenou a věrnou klientelu.

   

  VÍCE

 • AGNES WESTERMAN

  Goldwell Global Master, Nizozemí

  Jsem vášnivým kadeřníkem a specializuji se na barvy a inovační techniky barvení. Vážím si týmové práce, kreativity, kvality a profesionality.

   

  VÍCE

 • JOHN C. SIMPSON

  Goldwell Global Master, USA

  Díky více, než 20 letům praxe John C. Simpson sám sebe prohlašuje za kadeřnického nadšence. Miluje svoji práci a nadále svoji vášeň promítá do práce i osobního života.

   

  VÍCE

 • DIMITRIOS TSIOUMAS

  Goldwell Global Master, USA

  Goldwell Hair Care Artistic Director, Dimitrios Tsioumas, věří, že “život je jedno velké plátno a vy byste na něj měli dostat tolik barev, kolik můžete.”

   

  VÍCE

 • LISA WHITEMAN

  Goldwell Global Master, VELKÁ BRITÁNIE

  Lisa pracuje v kadeřnickém průmyslu již téměř 25 let. Je spolumajitelkou a ředitelkou stylového salonu Salon Webster Whiteman v Mayfair a současně školitelkou a mentorkou mnoha majitelů salonů a talentovaných kadeřníků v národním i mezinárodním měřítku.

   

  VÍCE

 • MARIO KRANKL

  Goldwell Global Master, Rakousko

  Světový kadeřnický šampión Mario Krankl je jedním z nejvýraznějších rakouských kadeřnických osobností. Na kadeřnické scéně je ho všude plno.

   

  VÍCE