Vyhledat

SHANE HENNING

Goldwell Global Master, Austrálie

Jako kreativní ředitel a částečný majitel salonu Noddys on King v Sydney, sdílí Shane svoji vášeň blízkou spoluprací s bezpočtem módích časopisů, kterým předává své tipy a rady ohledně trendů a nejnovější vlasové módy. Je ozbrojen lety zkušeností nabitých během spolupráce s módními ikonami i lidmi ze zábavního průmyslu.

 

VÍCE

TIMOTHY SWITZER

Goldwell Global Master, Kanada

Timothy Switzer usilovně sdílí svoji strategii úspěchu, kterou se naučil jako majitel salonu Timothy and Co., kde každodenně pokořuje nepsané hranice kadeřnického průmyslu.

 

VÍCE

PETER WU

Goldwell Global Master, Taiwan

Peter Wu díky svým schopnostem v oblasti barvení dovedl k úspěchu tým salonu HEADLIINE v Taipei na Taiwanu. Posledních 20 let věnoval zušlechťování svého řemesla, do kterého neustále přenáší nejnovější barvicí techniky a směry.

 

VÍCE

RODICA HRISTU

Goldwell Global Master, Kanada

Členka Global Master Team, Rodica Hristu, začala stříháním své maminky ve svém rodném Rumunsku, když jí bylo 9 let. Když jí bylo 10, měla již v okolí domova svoji zavedenou a věrnou klientelu.

 

VÍCE

AGNES WESTERMAN

Goldwell Global Master, Nizozemí

Jsem vášnivým kadeřníkem a specializuji se na barvy a inovační techniky barvení. Vážím si týmové práce, kreativity, kvality a profesionality.

 

VÍCE

JOHN C. SIMPSON

Goldwell Global Master, USA

Díky více, než 20 letům praxe John C. Simpson sám sebe prohlašuje za kadeřnického nadšence. Miluje svoji práci a nadále svoji vášeň promítá do práce i osobního života.

 

VÍCE

DIMITRIOS TSIOUMAS

Goldwell Global Master, USA

Goldwell Hair Care Artistic Director, Dimitrios Tsioumas, věří, že “život je jedno velké plátno a vy byste na něj měli dostat tolik barev, kolik můžete.”

 

VÍCE

LISA WHITEMAN

Goldwell Global Master, VELKÁ BRITÁNIE

Lisa pracuje v kadeřnickém průmyslu již téměř 25 let. Je spolumajitelkou a ředitelkou stylového salonu Salon Webster Whiteman v Mayfair a současně školitelkou a mentorkou mnoha majitelů salonů a talentovaných kadeřníků v národním i mezinárodním měřítku.

 

VÍCE

MARIO KRANKL

Goldwell Global Master, Rakousko

Světový kadeřnický šampión Mario Krankl je jedním z nejvýraznějších rakouských kadeřnických osobností. Na kadeřnické scéně je ho všude plno.

 

VÍCE